CINiBA z kolejnym tytułem "Lodołamacza 2018"

Z wielką satysfakcją i radością informujemy, że wspólna biblioteka Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego została uhonorowana w ogólnopolskim konkursie „Lodołamacze 2018”. Kapituła przyznała CINiB-ie I miejsce w kategorii Przyjazna Przestrzeń Publiczna. Statuetkę i dyplom odebrał prof. dr hab. Dariusz Pawelec, Dyrektor Centrum. Uroczysta Gala odbyła się 27 września 2018 r. w Zamku Królewskim w Warszawie. 5 września Centrum wygrało również regionalny etap "Lodołamaczy 2018" za najlepsze rozwiązanie urbanistyczne i architektoniczne w zakresie dostosowania budynków i przestrzeni dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Nagrody te są dla nas ogromnym wyróżnieniem. Serdecznie dziękujemy!

„Lodołamacze” przyznawane są od 13 lat. Nagradza się nimi osoby, firmy, instytucje, dla których priorytetem jest wrażliwość, eliminowanie barier i podziałów społecznych wobec osób z niepełnosprawnościami.