CINIBA - CINIBA

Slider

Prezentowana kolekcja jest systematycznie aktualizowana i uzupełniana, więc warto odwiedzać nas przez cały czas trwania akcji. Na fanpage'u CINiB-y (CINiBA.official) publikujemy również prezentacje wybranych pozycji wydawniczych z informacją, kiedy można spodziewać się ich na kiermaszowym stoisku. Zwiastuny na Facebooku są oznaczane hasztagami: #Kiermasz, #UpolujKsiążkę, #KsiążkiNAJ, #KiermaszoweNAJ, #KiermaszowePerełki.

Dzięki Państwa zaangażowaniu w poprzednią edycję, przekazaliśmy znaczącą pomoc zwierzętom ze schronisk w naszym regionie. Serdecznie dziękujemy Państwu za wszelkie okazane dobro i wsparcie akcji! Każda przekazana na rzecz Kiermaszu książka, każda paczka makulatury, każda złotówka wrzucona do puszek organizacji prozwierzęcych ma ogromne znaczenie i niesie pomoc!

Z edycji na edycję Kiermasz cieszy się coraz większą popularnością, a tym samym rośnie liczba zwierząt objętych pomocą. To motywuje nas jeszcze mocniej! Ponownie zwracamy się zatem do Państwa z prośbą o przekazywanie na rzecz kiermaszu książek i makulatury. Zdarza się przecież, że posiadamy w naszych domowych bibliotekach zbędne publikacje. Przekazane na akcję zyskają nowe życie, a my wszyscy – satysfakcję z niesionej pomocy.

Całkowity dochód z bieżącej edycji Kiermaszu Książek zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom, o które troszczy się Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom Kocimiętka.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Społeczności Biblioteki, Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, we współpracy z Wydawnictwami UŚ i UE w Katowicach, ponownie pomożemy tym, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Zapraszamy na stoisko.

W jaki sposób możemy pomóc:

1. Wybieramy sobie książkę ze stoiska Kiermaszu.
  2. Wrzucamy do puszki datek.
  3. Przynosimy książki lub makulaturę i zostawiamy w Holu Głównym obok Wypożyczalni (w sąsiedztwie stoiska Kiermaszu) albo przy szatni obok wejścia A.
  4. Przynosimy karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów, żwirek dla kotów, miski, koce i ręczniki, zabawki i przysmaki.

Książki na Kiermasz zostały przekazane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego i Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, a także Bibliotekę i osoby indywidualne.