Warsztaty kaligraficzne "Napisz to pięknie: NIEPODLEGŁOŚĆ"

5 listopada (poniedziałek) 2018 roku o godz. 16:00 w sali Dydaktycznej CINiB-y odbędą się
warsztaty kaligraficzne Napisz to pięknie: NIEPODLEGŁOŚĆ.
Na wydarzenie zapraszają Anna Jeziorna, prezes Fundacji Sztuka Kaligrafii oraz prof. UE dr hab. Zbigniew Widera,
prezes Fundacji Uniwersytetu Śląskiego.

Organizatorzy: Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Szkoła Kaligrafii Fundacja Sztuka Kaligrafii w Krakowie.
Wykładowca: Agnieszka Sztark-Wilczek, architekt, designer, kaligraf, nauczycielka w Szkole Kaligrafii Littera Nova.
Spotkanie poprowadzą pracownicy UŚ dr Marzena Smyłła i prof. dr hab. Dariusz Rott, absolwenci Scuola Estiva di Calligrafia a Belle Arti w Perugii.

.
Wstęp wolny!