AccessEngineering

AccessEngineeringTryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

• Czas trwania testu: 5.11-5.12.2018

AccessEngineering to pełnotekstowa baza referencyjna wydawnictwa McGraw-Hill Education oferuje książki, materiały video, kalkulatory pozwalające na sprawne obliczenia i symulacje wyników przy badaniach naukowych i rozwiązywaniu problemów, a także interaktywne grafy i tabele o użycia przy analizie danych w pracach badawczych. zakres tematyczny bazy obejmuje następujące dyscypliny: chemia, mechanika, inżynieria lądowa i wodna, inżynieria przemysłowa, inżynieria środowiska, energetyka materiałoznawstwo, telekomunikacja, komunikacja, informatyka, zarządzanie operacyjne.