AccessScience

AccessScienceTryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

• Czas trwania testu: 5.11-5.12.2018

Access Science to platforma z zakresu nauk ścisłych zawierająca:

- ponad 8700 artykułów online z McGraw-Hill Encyclopedia of Science & Technology;
- aktualizacje naukowe z Yearbooks of Science & Technology;
- ponad 115 000 definicji z Dictionary of Scientific and Technical Terms;
- 18 000 ilustracji, grafik oraz bibliografii zawierających ponad 28 000 cytowań;
- materiały dostarczane przez ponad 5 000 naukowców w tym 42 noblistów;
- ponad 3 000 biografii najbardziej znanych naukowców zaczerpniętych z Hutchinson Dictionary of Scientific Biography;
- najnowsze wiadomości z dziedziny nauk ścisłych oraz technologii z Science News, a także Science Central Video;
- na bieżąco aktualizowane filmiki video, animacje, grafiki.