Zapraszamy do korzystania ze źródeł elektronicznych

Polecamy bazę Internet Movie DatabaseCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oferuje dostęp do źródeł elektronicznych z wszystkich dziedzin wiedzy. Są to bazy pełnotekstowe, bibliograficzne, faktograficzne. Bazy prenumerowane udostępniane są na miejscu w sieci UŚ (lub UE) lub za pomocą zdalnego dostępu dla Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z licencjami użytkowania baz danych zabronione jest pobieranie całych roczników czasopism. Ze względu na dobro wszystkich użytkowników Centrum bardzo prosimy o stosowanie się do zasad korzystania ze źródeł elektronicznych. Dziękujemy.

PSYNDEX: Literature and Audiovisual Media with PSYNDEX Tests - test do 6.06.2017

SocINDEX with Full Text - test do 8.07.2017

Education Source - test do 8.07.2017

The Complete Counseling and Therapy Package - test do 18.06.2017

Psychological Experiments Online - test do 18.06.2017

Counseling and Psychotherapy Transcripts, Client Narratives, and Reference Works - test do 18.06.2017

Psychology Database - test do 19.06.2017

JSTOR - pełnotekstowy dostęp do ponad 1000 czasopism

De Gruyter - dostęp do wybranych książek elektronicznych

Wejście do multiwyszukiwarki przez system HAN

Szkolenia w zakresie korzystania ze źródeł elektronicznych.

Biblioteka UŚ umożliwia publikowanie studenckich prac naukowych w ŚBC.