Jak się zapisać?

Zapisujemy się online: wypełniając i wysyłając Formularz "Rejestracja nowych czytelników" [Registration form for new readers] (przeznaczony jest dla osób, które nigdy nie wypożyczały w sieci bibliotek UŚ i UE lub przechodzą na kolejny stopień studiów. Pozostali czytelnicy aktywują kartę/legitymację w odpowiedniej bibliotece):

• w formularzu w polu numer dokumentu wpisujemy numer PESEL;
  • uwaga! nowo założone konto będzie zablokowane do momentu osobistej autoryzacji danych - w ciągu 14 dni od wysłania formularza należy się osobiście zgłosić do biblioteki z odpowiednim dokumentem;
  • pracownicy i studenci UŚ i UE posiadający odpowiednio: pracowniczą kartę elektroniczną lub studencką legitymację elektroniczną aktywują ją w Wypożyczalni jako kartę biblioteczną;
  • pozostali czytelnicy otrzymają kartę w Wypożyczalni.