Jak wypożyczyć i zwrócić książkę?

Na książki zgromadzone w magazynach otwartych (tzw. wolny dostęp) czytelnicy nie wysyłają żadnych zamówień. Wystarczy:

Książki zgromadzone w magazynach zamkniętych zamawiane są poprzez katalog komputerowy i odbierane w Wypożyczalni w ciągu 7 dni (w przypadku niezgłoszenia się w tym terminie po zamówione materiały konto czytelnika zostaje zablokowane na okres 14 dni).

Zwrotu wypożyczonych dzieł można dokonać:

• poprzez dostępną 24 godziny na dobę Wrzutnię znajdującą się na zewnątrz budynku; Uwaga! Do korzystania z wrzutni konieczna jest aktywacja legitymacji studenckiej lub pracowniczej jako karty bibliotecznej. Aktywacji dokonujemy w Wypożyczalni na poziomie 0. Wrzutnia nie przyjmuje książek z kont zablokowanych oraz książek, których upłynął termin zwrotu.
  • w Wypożyczalni na poziomie 0 od poniedziałku do soboty w godzinach: 8.00 - 20.00.