Biblioteka UŚ umożliwia publikowanie studenckich prac naukowych w ŚBC

altZachęcamy studentów Uniwersytetu Śląskiego do składania swoich prac naukowych, które będą publikowane i powszechnie dostępne w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej lub w innych serwisach współtworzonych przez Uniwersytet.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Biblioteki:

Podstawa prawna:

Zarządzenie nr 150/2017 z dnia 12-10-2017 Rektora UŚ w sprawie wprowadzenia wzoru umowy o korzystanie z utworu stworzonego przez studenta w trakcie studiów i praktyk oraz wzoru umowy o korzystanie z pracy dyplomowej.