Biblioteka UŚ umożliwia publikowanie studenckich prac naukowych w ŚBC

altZachęcamy studentów Uniwersytetu Śląskiego do składania swoich prac naukowych, które będą publikowane i powszechnie dostępne w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej lub w innych serwisach współtworzonych przez Uniwersytet.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Biblioteki:

• dr Anetą Drabek Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; telefon: 32 786 5133
  • Mariuszem Tomaszewskim Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; telefon: 32 786 5134

Podstawa prawna:

"Zarządzenie nr 68/2011 z dnia 5 września 2011 r. Rektora Uniwersytetu Śląskiego w sprawie udostępniania niepublikowanych studenckich prac naukowych powstających w Uniwersytecie Śląskim".