Informacja i pomoc

W Centrum Informacji i Bibliotece Akademickiej każdy Czytelnik może liczyć na fachową pomoc w odszukaniu interesujących go materiałów, poruszaniu się po gmachu i wszelkich innych sprawach związanych z działalnością Centrum.

Zapraszamy do Informatoriów zlokalizowanych na 3 poziomach gmachu gdzie pracownicy :

• zapewniają pomoc w wyszukiwaniu źródeł informacji niezbędnych w pracy naukowej i dydaktycznej,
  • udzielają informacji bibliograficznych i rzeczowych w oparciu o posiadane źródła drukowane, komputerowe bazy danych i Internet,
  • pomagają w korzystaniu z zasobów CINiBA,
  • lokalizują poszukiwane wydawnictwa w bibliotekach krajowych i zagranicznych.

Formularz kontaktowy: Zapytaj Bibliotekarza

telefony: 32 786 5130, 32 786 5140 (poziom 0), 32 786 5150 (poziom 1), 32 786 5160 (poziom 2)