Kabiny pracy indywidualnej

W CINiBA mamy do dyspozycji 14 kabin pracy indywidualnej ulokowanych na 1 poziomie. Można je rezerwować na czas do dwóch tygodni (a nawet dłużej, o ile nie ma innych oczekujących) i korzystać w godzinach pracy Centrum.

Obsługę kabin prowadzi Czytelnia, telefon 032 786 51 51

Z kabin pracy indywidualnej mogą korzystać wszyscy Czytelnicy - pierwszeństwo przysługuje pracownikom naukowym i doktorantom, a w następnej kolejności studentom UŚ i UE.

Do wyboru są dwa typy kabin:

1. wyposażone w komputer, z dostępem do Internetu i oprogramowaniem dla tworzenia własnych dokumentów,
  2. z możliwością podłączenia własnego komputera przenośnego do Internetu.

Przy rezerwacji należy określić jaki typ wybieramy, te z komputerem przydzielane są na zasadzie pierwszeństwa.

Szczegółowy regulamin korzystania z kabin pracy indywidualnej znajduje się tutaj.