Kierownicy Departamentów

mgr Grażyna Razik, kierownik Departamentu Udostępniania Zbiorów i Informacji Naukowej, telefon 32 786 5120, telefon komórkowy 500-314-169; e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

mgr Anna Śpiechowicz, kierownik Departamentu Gromadzenia, Uzupełniania i Opracowania Zbiorów, telefon 32 786 5040, telefon komórkowy 500-314-181; e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zbigniew Guzik, kierownik Departamentu Informatycznego, telefon 32 786 5111; e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.