Wypożyczanie "na noc" i "na weekend"

Książki posiadające status: "udostępnianie wolny dostęp" lub "do korzystania na miejscu" mogą być w uzasadnionych przypadkach wypożyczane na noc lub na weekend. Uznanie uzasadnienia pozostawia się w gestii bibliotekarza.

1. wypożyczanie "na noc" nie więcej niż 3 woluminy, nie wcześniej niż jedną godzinę przed zamknięciem CINiBA; zwrot musi nastąpić do godziny 10.00 dnia następnego,
  2. "na weekend" nie więcej niż 5 woluminy; wypożyczenie możliwe jest ostatniego dnia pracy CINiBA przed przerwą, nie wcześniej niż na jedną godzinę przed jej zamknięciem, a zwrot musi być dokonany do godziny 10.00 pierwszego dnia pracy CINiBA po przerwie.