CINIBA - CINIBA

aukcja charytatywna

18 grudnia 2012 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej odbędzie się świąteczna aukcja charytatywna na rzecz dzieci z katowickich domów dziecka. Przedmiotem licytacji będą zdjęcia podarowane przez śląskich artystów fotografów. Są to dzieła takich twórców, jak: Józef Brom, Zdzisław Czaja, Zbigniew Dzienyński, Henryk Goik, Marek Karch, Andrzej Kawczyk, Józef Ligęza, Katarzyna Łata-Wrona, Arkadiusz Ławrywianiec, Stanisław Michalski, Krzysztof Niesporek, Szymon Polański, Zbigniew Sawicz oraz Józef Wróbel.

Wydarzenie odbywa się pod Honorowym Patronatem JM Rektora UŚ prof. zw. dra hab. Wiesława Banysia, JM Rektora UE w Katowicach prof. zw. dra hab. Leszka Żabińskiego.

Ekspozycja fotografii przeznaczonych na aukcję będzie prezentowana od 1 do 18 grudnia 2012 w gablotach wystawowych Holu Głównego CINiBA.

Wystawa: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach, ul. Bankowa 11a, gabloty ekspozycyjne na poziomie 0.

Aukcja jest kontynuacją działań zapoczątkowanych przez Koło Naukowe Prawa Rzymskiego UŚ oraz jego opiekuna dr Joannę Ożarowską, którzy w ubiegłym roku przygotowywali świąteczne paczki dla dzieci z domów dziecka. Tegoroczny projekt jest realizowany również dzięki wsparciu Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UŚ oraz dyrektora Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej.

ciniba wpia us

Sponsorzy

ataleuro eko polcafe chopinmarek&darekKancelaria Adwokacka dr Joanna OżarowskaHabitat Invest Sp. z o.o.