Załącznik nr 3. Wniosek o udostępnienie pomieszczeń w gmachu CINiBA

Załącznik nr 3

CZĘŚĆ A – WYPEŁNIA  WNIOSKODAWCA (wniosek o udostępnienie pomieszczeń w gmachu CINiBA)

Nazwa Wnioskodawcy

Zwięzła charakterystyka przedsięwzięcia

Data i godziny

Rodzaj pomieszczenia

(* proszę podkreślić właściwe)

Hol (poziom O)

Sala Dydaktyczna (poziom 0)

Sala Konferencyjna (poziom 0)

Kawiarenka

Potrzebne dodatkowe wyposażenie

Planowana liczba uczestników

Informacja o planowanym poczęstunku dla uczestników wydarzenia

(*jeśli dotyczy – dane kontaktowe firmy cateringowej)

Osoba odpowiedzialna ze strony Wnioskodawcy

dane kontaktowe  (telefon, e-mail)

Osoby do kontaktu ze strony CINiBA:

w sprawach dotyczących kalendarza wydarzeń, rezerwacji sal itp.

W sprawach dotyczących public relations, promocji, w tym materiałów promocyjnych, mediów, wizerunku CINiBA itp.

w sprawach dotyczących udostępniania pomieszczenia dla cateringu

w sprawach dotyczących udostępnianych pomieszczeń, ich wyposażenia, kwestii technicznych itp.

dr Katarzyna Wyszyńska

Asystent Dyrektora Centrum

tel.: 32 786 5004, 506 212 927

lic. Patrycja Patrzykowska

Public Relations

tel.: 32 786 5008

Grażyna Grodecka

tel. 32 786 5009

inż. Michał Długokęcki

tel. 32 786 5013, 508-110-762

………………………..                      ………………………………                  ……………. …………………………………………………………………..

data                                                    wnioskodawca                                                                                   CINIBA

(za zgodność z Regulaminem organizacji wydarzeń w gmachu CINIBA)

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Regulaminem organizacji wydarzeń w gmachu CINiB-y i akceptuję jego zapisy. Akceptacja Regulaminu jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych Wnioskodawcy dla potrzeb organizacji wydarzenia (ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.).

………………………..                                                                                                                        ……………………………………..

data                                                                                                                                                            wnioskodawca

CZĘŚĆ B – WYPEŁNIA  CINIBA (karta organizacji wydarzenia)

CINiBA jest :

(podkreślić właściwe)

współorganizatorem wydarzenia / udostępniającym pomieszczenia

Imię i nazwisko pracownika proponującego organizację wydarzenia

Imię i nazwisko formalnego opiekuna wydarzenia

Informacja o porozumieniu

Osoby dokonujące przekazania / odbioru:

przekazanie

odbiór (data)

udostępnionych pomieszczeń

sprzętu informatycznego

Uwagi

……………………….                       ………………………………………………..                     …………………………………..………………………

data                                                 formalny opiekun wydarzenia                                                     Kierownik Biura Centrum

CZĘŚĆ C– WYPEŁNIA  CINIBA (protokół przekazania/odbioru sal)

I. Przekazanie: Dnia……………………..nastąpiło przekazanie wyszczególnionych poniżej sal wraz ze wskazanym wyposażeniem
na okres ……………………………………….

l.p.

sala wraz ze stałym wyposażeniem

udostępnione klucze (numer)

dodatkowe wyposażenie

1.

Sala Konferencyjna

016, 016a

2.

Sala Dydaktyczna

014, 014a

3.

Hol

---------

4.

Kawiarenka

019, 020

……………………………………….                      ………………………………………..                                               ………………………………….

podpis przekazującego pomieszczenia                      podpis przekazującego sprzęt                                                                           podpis wnioskodawcy

II.Odbiór: Dnia …................................. nastąpił odbiór w/w sali/sal wraz z udostępnionym wyposażeniem. Nie stwierdzono braków/szkód.

………………………………………….

podpis odbierającego pomieszczenia