Biblioteka American Corner

mapa Biblioteka American Corner
Adres:
ulica Bankowa 14, 40-007 Katowice, kontakt: numer telefonu 32 359 21 41 , 32 359 21 35, 32 359 17 02, e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Godziny otwarcia: poniedziałek, środa, piątek 10.00-15.00, wtorek, czwartek 12.00-18.00

Aktualności: Facebook

Multiwyszukiwarka umożliwiająca jednoczesne przeszukiwanie we wszystkich źródłach elektronicznych dostępnych w Bibliotece American Corner

Źródła elektroniczne dostępne w Bibliotece American Corner:

Academic OneFile

American History in Video