Bibliografia Filozofii Polskiej (1896-1918)

Bibliografia Filozofii Polskiej (1896-1918) wejścieWolny dostęp

Bibliografia Filozofii Polskiej (1896-1918) wejście

Internetowa baza danych jest kontynuacją poprzednich części Bibliografii Filozofii Polskiej - projektu wydawniczego realizowanego od lat w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN. Dotychczas ukazały się drukiem bibliografie okresu oświecenia (tom 1), romantyzmu (tom 2), pozytywizmu (tom 3). Trwają prace nad tomem czwartym, dotyczącym okresu Młodej Polski.