Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, że w okresie Świąt Wielkanocnych  i „majowego weekendu" zmienią się godziny pracy Biblioteki.

Godziny otwarcia CINiBA w dniach: 17–22 kwietnia oraz 1–4 maja:

• 17 kwietnia (Wielki Czwartek) – od 8.00 do 16.00;
  • 18 kwietnia (Wielki Piątek) – od 8.00 do 13.00;
  • 19 kwietnia (Wielka Sobota) – nieczynne*;
  • 20–21 kwietnia (Święta) – nieczynne*.
  • 22 kwietnia (wtorek) – od 8.00 do 16.00.
  • 1–4 maja (czwartek– niedziela) – nieczynne*.

Poza wyżej wymienionymi datami jesteśmy czynni od poniedziałku do soboty w godzinach od 8.00 do 20.00.

Zapraszamy do korzystania z usług biblioteki online www.ciniba.edu.pl