Warsztaty i prezentacje – dla wszystkich zainteresowanych

1. Sztuka szukania w labiryncie Internetu – warsztaty kształtują umiejętność samodzielnego tworzenia strategii wyszukiwania informacji w oparciu o źródła biblioteczne oraz Internet.
  2. Biblioteczne NAJ prezentacja najcenniejszych zbiorów CINiBA pokazy i zajęcia dydaktyczne dotyczące zbiorów specjalnych CINiBA.
  3. Nowoczesna biblioteka hybrydowa – prezentacje CINiBA
  4. Jestem studentem…Trzeciego Wieku – potrafię surfować po internecie,  mailować, skanować…

mgr Jadwiga Witek
rzecznik prasowy, specjalista ds. promocji i PR

telefon 32 786 5008
telefon komórkowy 512 120 774,
e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.