CINIBA - CINIBA

Slider

Zapraszamy do korzystania z oferty szkoleń i warsztatów prowadzonych przez Zespół CINiBa.

Zapraszamy do udziału w szkoleniach i warsztatach, których celem jest zdobywanie i rozwijanie wiedzy na temat źródeł informacji potrzebnych w nauce, edukacji oraz w codziennym życiu. Spotkania prowadzą doświadczeni specjaliści informacji naukowej CINiBA. Forma i zakres zajęć są dostosowywane do indywidualnych preferencji i potrzeb poszczególnych grup odbiorców.

Terminy szkoleń, warsztatów i wycieczek dla grup ustalamy zawsze wspólnie z Państwem.