Polish (Poland)English (United Kingdom)Czech (Czech Republic)

Testy i nowości

Sage (Social Sciences & Humanities)

Sage JournalsTryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

  • Czas trwania testu: 16.10-2.11.2018

Sage Journals to jeden z ważniejszych serwisów czasopism pełnotekstowych (zwłaszcza dla nauk społecznych i humanistycznych). W ramach testu dostępna jest kolekcja z zakresu humanistyki i nauk społecznych.

eBook Collection (EBSCOhost)

Tryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

eBook Collection (EBSCOhost) wejście do bazy

Biblioteka Uniwersytetu Śląskiego zaprenumerowała bazę książek elektronicznych eBook Collection (EBSCOhost). W bazie znaleźć można pełne teksty ponad 150 tys. książek wydawanych m.in przez takie wydawnictwa jak: Oxford University Press, MIT Press, State University of New York Press, Cambridge University Press, University of California Press, McGill-Queen's University Press, Harvard University Press,  Elsevier, Ashgate Publishing, Taylor & Francis, Sage Publications oraz John Wiley & Sons. Baza jest interdyscyplinarna i stale poszerzana o nowe tytuły. Zakup bazy był możliwy dzięki dotacji Rektora Uniwersytetu Śląskiego.

Taylor & Francis (Biological, Earth, Environmental & Food Sciences)

Tryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Taylor & Francis (Kolekcja: Biological, Earth, Environmental & Food Sciences): wejście do bazy

Więcej…

Beck-Online

Tryb dostępu : online UŚ

Zdalny dostęp: HAN UŚ

Beck-Online: wejście do bazy

Więcej…

Uniwersytet Śląski w KatowicachUniwersytet Ekonomiczny w Katowicach


Projekt CINiBAProjekt Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka został zrealizowany w latach 2008-2012, dzięki współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Projekt był również finansowany z budżetu Samorządu Województwa Śląskiego, Miasta Katowice, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.