CINIBA - Sieć bezprzewodowa

Slider

Użytkownicy posiadający własny sprzęt korzystać mogą z bezprzewodowego Internetu. Możliwy jest dostęp do sieci:

• autoryzowanej pod warunkiem posiadania konta w systemie bibliotecznym UŚ i UE. Logowanie odbywa się będzie z wykorzystaniem adresu mailowego i hasła do konta bibliotecznego. Dla czytelników niebędących studentami, doktorantami, słuchaczami studiów podyplomowych, pracownikami UŚ i UE Wypożyczalnia wydaje nieodpłatnie karty gościa. Pierwsze logowanie do wifi musi być poprzedzone logowaniem do katalogu Integro.

Pracownicy CINiBA nie konfigurują komputerów przenośnych użytkowników w celu uzyskania dostępu do Internetu.