CINIBA - Ex Libris CINiBA wybrany – relacje mediów

Slider

tvp katowice ekslibris cinibaW październiku 2013 r. w Instytucie Sztuki w Cieszynie, we współpracy z CINiBA w Katowicach został ogłoszony konkurs dla studentów na projekt ekslibrisu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W styczniu 2014 r. Jury nominowało 12 prac spośród 122 ekslibrisów 88 autorów. Na projekty te głosowali również Internauci. Decyzja Jury oraz wyniki plebiscytu w Internecie zostały ogłoszone 28 marca.