CINIBA - Polska Bibliografia Prawnicza

Slider

ABI/INFORM Dateline wejścieTryb dostępu: Online Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji UŚ

Polska Bibliografia Prawnicza w wersji elektronicznej jest dostępna od roku 1970. Stale trwają prace nad opracowaniem starszych dokumentów. Na bieżąco prezentuje informacje o naukowych publikacjach prawniczych oraz o nowościach legislacyjnych i orzeczniczych. Zakresem tematycznym obejmuje pozycje prawnicze z historii powszechnej, doktryn politycznych, stosunków międzynarodowych i pomocniczych nauk prawa karnego. Istnieje możliwość wyszukiwania prostego (autor, tytuł) i zaawansowanego (za pomocą deskryptorów, słów kluczowych, sygnatury, typu dokumentu). Baza jest tworzona przez Instytut Nauk Prawnych PAN.

Baza jest dostępna w Bibliotece Wydziału Prawa i Administracji UŚ.