CINIBA - Bankowość * Finanse * Samorząd

Bankowość * Finanse * Samorząd * WiedzaTryb dostępu: online UŚ, UE

Bankowość * Finanse * Samorząd wejście

Serwis "Bankowość * Finanse * Samorząd - Wiedza on-line" jest przygotowany przez Związek Banków Polskich i Wydawnictwo Centrum Prawa Bankowego i Informacji.

Zapewnia studentom oraz nauczycielom akademickim bezpłatny dostęp do elektronicznych wersji czasopism o tematyce: bankowość, finanse, administracja samorządowa (wydania bieżące oraz wieloletnie archiwum): "Miesięcznik Finansowy BANK", "Nowoczesny Bank Spółdzielczy", "Europejski Doradca Samorządowy", "Finansowanie Nieruchomości", "Kurier Finansowy".

Warunkiem dostępu jest rejestracja.

Konto indywidualne mogą założyć studenci, słuchacze studiów podyplomowych oraz nauczyciele akademiccy UŚ i UE.