CINIBA - Bibliografia Publikacji Pracowników Naukowo-Dydaktycznych UE

Bibliografia Dorobku Pracowników Uniwersytetu ŚląskiegoWolny dostęp

Wejście do Bibliografii Publikacji Pracowników Naukowo-Dydaktycznych UE. W celu uruchomienia bazy proszę kliknąć login, potem opcję ok.

Bibliografia publikacji pracowników naukowo-dydaktycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach jest bazą własną Biblioteki Głównej, tworzoną przez pracowników Sekcji Bibliometrii, Dokumentacji i Informatyzacji. Rejestruje ona opisy bibliograficzne materiałów opublikowanych przez naszych pracowników od 1994 roku w czasie ich zatrudnienia na Uczelni. Do roku 1994 publikacje są ujęte w bibliografii drukowanej, która zamieszczona jest w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej. Bazę można przeszukiwać za pomocą  następujących kryteriów: według słów z tytułu publikacji, słów kluczowych, nazwiska pracownika, według roku publikacji, oznaczenia odpowiedzialności i in.

Więcej informacji o Bibliografii Publikacji Pracowników Naukowo-Dydaktycznych UE