CINIBA - Wykaz jednostek rejestrujących publikacje w Bibliografii Dorobku Dorobku UŚ

Wydział Artystyczny

Oddział Biblioteki UŚ w Cieszynie, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Etnologii i Nauk o Edukacji

Wydział Filologiczny w Katowicach

Biblioteka Wydziału Filologicznego w Katowicach, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Filologiczny w Sosnowcu

Biblioteka Wydziału Filologicznego w Sosnowcu, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach

Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii

Wydział Nauk o Ziemi

Biblioteka Wydziału Nauk o Ziemi, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Nauk Społecznych

Biblioteka Wydziału Nauk Społecznych, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Pedagogiki i Psychologii

Biblioteka Wydziału Pedagogiki i Psychologii, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Prawa i Administracji

Biblioteka Wydziału Prawa i Administracji, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydział Radia i Telewizji

Wydział Teologii

Szkoła Zarządzania

Biblioteka Szkoły Zarządzania, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.