CINIBA - Czytelnia Nauk Społecznych

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Slider

Zbiory Biblioteki Wydziału Nauk Społecznych zostały przeniesione do Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej i aktualnie są udostępniane w CINiB-ie (ul. Bankowa 11a, 40-007 Katowice).

Od października 2019 roku w budynku przy ulicy Bankowej 11 w Katowicach, funkcjonuje Czytelnia Nauk Społecznych, która gromadzi i udostępnia zbiory z zakresu politologii, filozofii, historii, socjologii, stosunków międzynarodowych, dziennikarstwa i komunikacji społecznej.


Z księgozbioru mają prawo korzystać wszyscy, którzy są zainteresowani tymi zbiorami. Informacja o księgozbiorze tej Czytelni dostępna jest w katalogu online INTEGRO oraz w katalogu centralnym NUKAT. Zasoby liczą ponad 10 000 woluminów książek. Czytelnia dysponuje 55 miejscami oraz 13 stanowiskami komputerowymi z dostępem do Internetu i e-źródeł (bazy danych, książki i czasopisma elektroniczne). Korzystanie z księgozbioru odbywa się na zasadzie wolnego dostępu do półek. Materiały biblioteczne udostępniane są wyłącznie na miejscu. (Czytelnia Nauk Społecznych nie wypożycza swoich zbiorów na zewnątrz).


Czytelnia Nauk Społecznych jest czynna w godzinach:

poniedziałek 8.00 – 16.00

wtorek 8.00 – 18.00

środa - piątek 8.00 – 16.00

W przerwach świątecznych, sesjach egzaminacyjnych, w wakacje zimowe i letnie godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Udostępnij