CINIBA - Informacje ogólne

Uwaga! Źródło dostępne z komputerów sieci bibliotecznej!

Szkolenia ze źródeł z nauk humanistycznych, społecznych i matematyczno-przyrodniczych

Kontakt: dr Aneta Drabek

telefon: 32 786 51 33

Szkolenia ze źródeł ekonomicznych

Kontakt: mgr Małgorzata Kwiatkowska

telefon: 32 786 51 62

altZachęcamy studentów Uniwersytetu Śląskiego do składania swoich prac naukowych, które będą publikowane i powszechnie dostępne w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej lub w innych serwisach współtworzonych przez Uniwersytet.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Biblioteki:

• dr Anetą Drabek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 32 786 5133
  • Mariuszem Tomaszewskim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 32 786 5134

Podstawa prawna:

Zarządzenie nr 150/2017 z dnia 12-10-2017 Rektora UŚ w sprawie wprowadzenia wzoru umowy o korzystanie z utworu stworzonego przez studenta w trakcie studiów i praktyk oraz wzoru umowy o korzystanie z pracy dyplomowej.

Polecamy Repozytorium RE-BUŚCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oferuje dostęp do źródeł elektronicznych. Bazy prenumerowane udostępniane są na miejscu w sieci UŚ (lub UE) lub za pomocą zdalnego dostępu dla Uniwersytetu ŚląskiegoUniwersytetu Ekonomicznego

Repozytorium Uniwersytetu Śląskiego (RE-BUŚ) [wejście]

US logo

Bibliografia Dorobku Pracowników UŚ [wejście]

uek logo

Bibliografia Publikacji Pracowników Naukowo-Dydaktycznych UE [wejście]

Ważna informacja dla osób korzystających z systemu HAN.

W razie problemów z logowaniem proszę o wykonanie jednej z poniższych czynności:

1. Zalogowanie się do katalogu, a następnie do bazy (poprzez link HAN UŚ).
  2. Usunięcie w przeglądarce cache, historii i ciasteczek.
  3. Zalogowanie się do katalogu, zmiana hasła, a następnie zalogowanie się do bazy nowym hasłem.

ebook ebsco

VitalSource - test do 21.06.2019

Publikacje Duke University Press - test do 5.07.2019

Project Euclid - test do 5.07.2019

Oxford University Press Journals - test do 3.08.2019

Wejście do multiwyszukiwarki przez system HAN

Szkolenia w zakresie korzystania ze źródeł elektronicznych.

Biblioteka UŚ umożliwia publikowanie studenckich prac naukowych w ŚBC.