CINIBA - Toastmasters International: Rejonowy konkurs mów wszelakich i ewaluacji

In order to personalize content, adjust and analyse ads, and provide safer experience, we use cookies. By using this website, you agree to the collection of information by us. The details can be found at: Privacy policy.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow
There is no translation available.

Konkursy to rywalizacja, emocje oraz szansa na pokazanie swoich umiejętności. To w nich mierzymy się z najlepszymi, żeby sprawdzić, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy. Wie o tym marka Toastmasters International, która wspiera rozwój mówców i liderów poprzez regularnie odbywające się wydarzenia konkursowe.

Kluby na terenie całego Śląska zorganizują do końca lutego konkursy, a ich zwycięzcy zmierzą się już 18 marca 2023 roku na rejonowym (śląskim) konkursie mów wszelakich i ewaluacji. Kluby biorące udział w konkursie, to:

– Silesia Toastmasters
– Silesia Speech Masters
– Toastmasters IG Wodzisław Śląski
– Toastmasters Na Szczycie
– Toastmasters Częstochowa.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy konkursu będą rywalizować w następujących kategoriach:

– mowy wszelakie
– ewaluacje (informacje zwrotne)

w języku polskim i angielskim, co daje nam łącznie 4 konkursy!

W tym roku zaszczyt zorganizowania etapu rejonowego przypadł klubowi Silesia Toastmasters z Katowic, a współorganizatorami są Fundacja „Tworzymy Możliwości” oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – CINiBA. Konkurs będzie odbywać się pod hasłem przewodnim: „Powstań i spraw, by Cię zapamiętano”. Trzymamy kciuki za mówców, żeby ich występy zostały z nami na długo, zgodnie z motywem przewodnim tegorocznego konkursu. Mamy wielką nadzieję, że odwiedzicie nas licznie, żeby dopingować swoich reprezentantów w ich zmaganiach, a mowy zainspirują Was do działania!

Zapraszamy!

Strona internetowa wydarzenia

Strona wydarzenia na Facebooku
 

toastmasters plakat zapowiadający wydarzenie konkursu przemów i ewaluacji z wizerunkiem mikrofonu oraz tłumu

Udostępnij