CINIBA - Uroczyste otwarcie CINiB-y

Slider

12 października (piątek) 2012 r. w gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej odbyła się uroczystość otwarcia wspólnej biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Uroczystego otwarcia nowej książnicy akademickiej dokonali rektorzy uczelni, które zrealizowały inwestycję - JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś i JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego prof. zw. dr hab. Leszek  Żabiński.

W wydarzeniu uczestniczyli także Wojewoda Śląski Zygmunt Łukaszczyk, Prezydent Miasta Katowice Piotr Uszok, a także przedstawiciele m.in. środowisk nauki, biznesu, kultury, sztuki i edukacji.

Podczas uroczystości odsłonięto również Interaktywną Tablicę Pamiątkową Lodowiska "Torkat".