CINIBA - CINIBA

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
Slider

5 lat Ciniby

Szanowni Czytelnicy, miło nam powiadomić, że zwyciężczyniami konkursu "Zostań bibliotekarzem w CINiB-ie na jeden dzień!" zostały Panie: Agnieszka Dobrowolska, Monika Kloska i Monika Woryna. Serdecznie gratulujemy!

Już wkrótce CINiBA będzie obchodzić pięciolecie działalności. Dla jednych niewiele, a dla innych ogrom czasu i pracy poświęconej bibliotece otwartej. Bibliotekarze dopinający na ostatni guzik zadania w Wypożyczalni, Czytelni i Informatoriach, poukładane zbiory w strefach wolnego dostępu. Wszystko po to, aby Czytelnik mógł wejść o 8:00 do biblioteki, usiąść i poczuć jak pochłaniają go książki. Jesteśmy właśnie dla Was! Na piąte urodziny zapraszamy do udziału w konkursie „Zostań bibliotekarzem w CINiB-ie na jeden dzień”.

Spośród wszystkich uczestników wylosujemy troje zwycięzców, którzy w uzgodnionym wspólnie terminie będą mogli spróbować swoich sił w zawodzie bibliotekarza CINiB-y. Dzięki temu doświadczeniu sprawdzą, jak działa nowoczesna biblioteka "od kuchni" i na czym polega ten zawód.

Co zrobić, by wziąć udział w naszej zabawie?

  • Odpowiedzieć na kilka pytań w teście, który opublikowaliśmy pod poniższymi linkami:
  • wysłać formularz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • lub przyjść do biblioteki i skorzystać z wydrukowanych formularzy, które po wypełnieniu należy wrzucić do pomarańczowej skrzyni (przy Wypożyczalni).
  • Następnie czekać na wyniki losowania, które ogłosimy na stronie internetowej i na Facebooku.
Zapraszamy!

Udostępnij