CINIBA - Konto - Informacje o czytelniku

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

Opcja konto przeznaczona dla zarejestrowanych czytelników bibliotek. Podczas otwierania konta zostaniemy poproszeni o ponowne podanie hasła:

  • czytelnik ma dostęp do następujących informacji: dane osobowe, dokumenty zamówione, wypożyczone i udostępnione, rezerwacje, prolongaty, historia korzystania ze zbiorów, kary i opłaty. Może też samodzielnie zmienić hasło i e-mail;
  • dzięki opcji "zamówione dokumenty" czytelnik w każdej chwili może sprawdzić czy poprawnie dokonał realizacji zamówienia wchodząc w "zamówione dokumenty - przed wysłaniem zamówienia". Tutaj pojawią się także dokumenty zarezerwowane;
  • jeżeli dokument został tylko zamówiony i nie zrealizowano zamówienia, to po 24 godzinach jest on znowu dostępny i można go ponownie zamówić.

alt

Udostępnij