CINIBA - Kabiny pracy indywidualnej

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

W CINiB-ie mamy do dyspozycji 14 kabin pracy indywidualnej ulokowanych na 1 poziomie. Można je rezerwować na czas do dwóch tygodni (a nawet dłużej, o ile nie ma innych oczekujących) i korzystać w godzinach pracy Centrum.

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania uruchomiliśmy nową usługę elektroniczną - BookingPlace.

Dzięki BookingPlace mają Państwo możliwość samodzielnego sprawdzenia dostępności kabin pracy indywidualnej w interesującym Państwa terminie, a także szybkiej i prostej rezerwacji. Aplikacja przypomni o dokonanej rezerwacji, a także da możliwość jej anulowania, jeśli nie będą Państwo mogli z niej skorzystać.

BookingPlace dostępny jest po zalogowaniu się do katalogu bibliotecznego Integro, a także pod linkiem: https://bp.ciniba.edu.pl/calendar

Obsługę kabin prowadzi czytelnia (32 786 51 51).

Z kabin pracy indywidualnej mogą korzystać Czytelnicy posiadający dokument uprawniający do wypożyczania zbiorów lub kartę gościa, wydaną przez wypożyczalnię. Pierwszeństwo przysługuje pracownikom naukowym i doktorantom, a w następnej kolejności studentom UŚ i UE.

Kabiny wyposażone są w komputer z dostępem do Internetu i oprogramowaniem dla tworzenia własnych dokumentów oraz dają możliwość podłączenia do Internetu własnego komputera przenośnego.

Przy rezerwacji należy określić, jaki typ kabiny wybieramy; te z komputerem przydzielane są na zasadzie pierwszeństwa.

Szczegółowy regulamin korzystania z kabin pracy indywidualnej znajduje się tutaj.

zdjecie przedstawiające kabinę do pracy indywidualnej w CINiB-ie

Udostępnij