CINIBA - Warsztaty i prezentacje dla uczniów i nauczycieli

warsztaty sztuka szukania w labiryncie informacji

WYCIECZKI:

CINIBA bez tajemnic – wycieczka, w czasie której odsłonimy biblioteczne zakamarki i przestrzenie na co dzień niedostępne dla czytelników oraz elektroniczne ułatwienia, urządzenia i gadżety, z których mogą korzystać nasi czytelnicy

CINIBA jest ciekawa (młodzi odkrywcy) – wycieczka połączona z elementami gier i zabaw edukacyjnych dedykowana dzieciom w wieku od 6 do 10 lat

Na książkowym szlaku (tropiciele nauki) – wycieczka połączona z interaktywnym quizem dedykowana dzieciom w wieku od 11 do 15 lat

WARSZTATY:

Sztuka szukania w labiryncie informacji – warsztaty kształtują umiejętność samodzielnego tworzenia strategii wyszukiwania informacji w oparciu o źródła biblioteczne oraz Internet.

Biblioteczne NAJ prezentacja najcenniejszych zbiorów CINiB-y, pokazy i zajęcia dydaktyczne dotyczące zbiorów specjalnych.

lic. Patrycja Patrzykowska
Pracownik Public Relations