CINIBA - Bazy Oxford University Press

Oxford University PressTryb dostępu: Online UŚ

Czas trwania testu: 18.11.2020-31.12.2020

Uniwersytet Śląski otrzymał testowy dostęp do wybranych pełnotekstowych kolekcji wydawnictwa Oxford University Press:

Oxford Scholarship Online (HAN) - dostęp do ponad 17 tys. monografii naukowych z wszystkich dyscyplin. Wykaz dostępnych tytułów.

Oxford Handbooks Online (HAN) - pełny dostęp do ponad 1000 podręczników (archeologia, zarządzanie, studia klasyczne, ekonomia, historia, prawo, językoznawstwo, literaturoznawstwo, muzyka, fizyka, filozofia, nauki polityczne, socjologia, religia, psychologia). Wykaz dostępnych tytułów.

Uwaga! Dostęp dotyczy tylko publikacji Oxford University Press oznaczonych zieloną lub żółtą ikonką (unlocked, free, Open Access) Oxford University Press