CINIBA - Webinaria Elseviera (2022)

baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg

Atla Religion Database with Atla Serials PLUS wejście do bazy

Elsevier, wydawca wielu czasopism, książek oraz bazy Scopus, zaprasza na organizowane przez siebie szkolenia.

W 2022 roku Elsevier organizuje serię szkoleń online z baz ScienceDirect i Scopus. Szkolenia są bezpłatne i dostępne dla każdego, wymagają tylko wcześniejszego zarejestrowania. Webinaria będą prowadzone w języku polskim. Pełny harmonogram webinariów dostępny jest na stronie Elsevier training hub dla Polski.

SciVal Camp Polska 2022 - edycja jesienna 29/11/2022
30/11/2022
01/12/2022
Raport potrzebny od zaraz - jak pozyskiwać informacje w prosty sposób
Badacze i zarządzający obszarem badań naukowych dowiedzą się, jak przygotowywać raporty z wyników badań za pomocą Scopus i SciVal oraz unikać typowych błędów
08/12/2022 11:30
Elsevier "on air" - Paula i Bartek odpowiadają na wasze pytania
Nowa seria spotkań z użytkownikami. Podczas webinarium „on air” odpowiadamy na Wasze pytania w sposób interaktywny!
13/12/2022 10:00