CINIBA - CINiBA w trójce najpiękniejszych gmachów uczelni w Polsce

Slider

Zapraszamy do głosowania na CINiBA w plebiscycie ArchiTOPTEN - Najpiękniejsze Polskie UczelnieW piątek, 6 grudnia zakończył się internetowy plebiscyt ArchiTOPTEN - Najpiękniejsze Polskie Uczelnie. Decyzją internautów wspólna biblioteka Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego  znalazła się wśród trzech najładniejszych obiektów uczelni wyższych w Polsce.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim za wsparcie, zaangażowanie i każdy głos oddany na Bibliotekę. Wysoka pozycja CINiBA w rankingu to nasz wspólny sukces, jako społeczności akademickiej i regionalnej.