CINIBA - Charytatywny Kiermasz Książek w CINiB-ie

kiermasz3Drodzy Czytelnicy,

serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji charytatywnego kiermaszu książek oraz zbiórki darów rzeczowych, które organizujemy z Państwa pomocą już po raz kolejny. Kiermasz to możliwość udzielenia wsparcia skrzywdzonym, bezpańskim, porzuconym zwierzętom przebywającym w schroniskach i fundacjach na terenie województwa śląskiego. To także doskonała okazja do pozyskania publikacji naukowych, niedostępnych na rynku wydawniczym.

Samoobsługowe stoisko Kiermaszu mieści się w holu głównym na poziomie 0 (przy wejściu).

Dzięki Państwa zaangażowaniu w poprzednią edycję, przekazaliśmy znaczącą pomoc zwierzętom ze schronisk w naszym regionie. Serdecznie dziękujemy Państwu za wszelkie okazane dobro i wsparcie akcji! Każda puszka karmy, każdy ciepły koc i każda złotówka wrzucona do puszek organizacji prozwierzęcych ma ogromne znaczenie i niesie pomoc! Z edycji na edycję Kiermasz cieszy się coraz większą popularnością, a tym samym rośnie liczba zwierząt objętych pomocą. To motywuje nas jeszcze mocniej!

Całkowity dochód z bieżącej edycji Kiermaszu Książek zostanie przeznaczony na pomoc zwierzętom, o które troszczy się Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom Kocimiętka.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Społeczności Biblioteki, Uniwersytetu Śląskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego, we współpracy z Wydawnictwami UŚ i UE w Katowicach, ponownie pomożemy tym, którzy potrzebują naszego wsparcia.

Zapraszamy na stoisko!

W jaki sposób możemy pomóc:

1. Wybieramy sobie książkę ze stoiska Kiermaszu.
2. Wrzucamy do puszki datek.
3. Przynosimy karmę suchą oraz mokrą dla psów i kotów, żwirek dla kotów, miski, koce i ręczniki, zabawki i przysmaki.

Książki na Kiermasz zostały przekazane przez Wydawnictwo Uniwersytetu Ekonomicznego i Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego, a także Bibliotekę i osoby indywidualne.

kiermasz1