CINIBA - VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Psychoróżności"

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow
VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców "Psychoróżności"

Zapraszamy do zgłoszenia swoich abstraktów na VI Ogólnopolską Konferencję Młodych Naukowców "Psychoróżności", która odbędzie się 12 maja 2023 roku na platformie Teams. Konferencja organizowana jest przez Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego, została objęta patronatem honorowym przez Uniwersytet Śląski w Katowicach. Patroni medialni wydarzenia to: Samorząd Studencki Wydziału Nauk Społecznych UŚ, Międzywydziałowe Stowarzyszenie Dziennikarzy "Mosty", Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka, Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, Radio Studenckie Egida.

Abstrakty można składać do dnia 12.03.2023 (pamiętajcie jednak, że nie mogą być to badania wykorzystane do Waszej pracy magisterskiej lub doktoranckiej). Link do zapisów dostępny jest tutaj

Link do wydarzenia na FB.

Zapraszamy!

psychoróżności plakat wielokolorowy z wizerunkiem mózgu i postaciami

Udostępnij