CINIBA - Toastmasters International: Rejonowy konkurs mów wszelakich i ewaluacji

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
baner2.jpeg
001.jpeg
images/b2.jpg
images/d1.jpg
previous arrow
next arrow

Konkursy to rywalizacja, emocje oraz szansa na pokazanie swoich umiejętności. To w nich mierzymy się z najlepszymi, żeby sprawdzić, w jakim miejscu obecnie się znajdujemy. Wie o tym marka Toastmasters International, która wspiera rozwój mówców i liderów poprzez regularnie odbywające się wydarzenia konkursowe.

Kluby na terenie całego Śląska zorganizują do końca lutego konkursy, a ich zwycięzcy zmierzą się już 18 marca 2023 roku na rejonowym (śląskim) konkursie mów wszelakich i ewaluacji. Kluby biorące udział w konkursie, to:

– Silesia Toastmasters
– Silesia Speech Masters
– Toastmasters IG Wodzisław Śląski
– Toastmasters Na Szczycie
– Toastmasters Częstochowa.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy konkursu będą rywalizować w następujących kategoriach:

– mowy wszelakie
– ewaluacje (informacje zwrotne)

w języku polskim i angielskim, co daje nam łącznie 4 konkursy!

W tym roku zaszczyt zorganizowania etapu rejonowego przypadł klubowi Silesia Toastmasters z Katowic, a współorganizatorami są Fundacja „Tworzymy Możliwości” oraz Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – CINiBA. Konkurs będzie odbywać się pod hasłem przewodnim: „Powstań i spraw, by Cię zapamiętano”. Trzymamy kciuki za mówców, żeby ich występy zostały z nami na długo, zgodnie z motywem przewodnim tegorocznego konkursu. Mamy wielką nadzieję, że odwiedzicie nas licznie, żeby dopingować swoich reprezentantów w ich zmaganiach, a mowy zainspirują Was do działania!

Zapraszamy!

Strona internetowa wydarzenia

Strona wydarzenia na Facebooku
 

toastmasters plakat zapowiadający wydarzenie konkursu przemów i ewaluacji z wizerunkiem mikrofonu oraz tłumu

Udostępnij