CINIBA - Informacje ogólne

Uwaga! Źródło dostępne z komputerów sieci bibliotecznej!

Szkolenia ze źródeł z nauk humanistycznych, społecznych i matematyczno-przyrodniczych

Kontakt: dr Aneta Drabek

telefon: 32 786 51 33

Szkolenia ze źródeł ekonomicznych

Kontakt: mgr Małgorzata Kwiatkowska

telefon: 32 786 51 62

altZachęcamy studentów Uniwersytetu Śląskiego do składania swoich prac naukowych, które będą publikowane i powszechnie dostępne w Śląskiej Bibliotece Cyfrowej lub w innych serwisach współtworzonych przez Uniwersytet.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikami Biblioteki:

• dr Anetą Drabek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 32 786 5133
  • Mariuszem Tomaszewskim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; telefon: 32 786 5134

Podstawa prawna:

Zarządzenie nr 150/2017 z dnia 12-10-2017 Rektora UŚ w sprawie wprowadzenia wzoru umowy o korzystanie z utworu stworzonego przez studenta w trakcie studiów i praktyk oraz wzoru umowy o korzystanie z pracy dyplomowej.

Polecamy Repozytorium RE-BUŚCentrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka oferuje dostęp do źródeł elektronicznych. Bazy prenumerowane udostępniane są na miejscu w sieci UŚ (lub UE) lub za pomocą zdalnego dostępu dla Uniwersytetu ŚląskiegoUniwersytetu Ekonomicznego

Dydaktyczna Biblioteka Cyfrowa UŚ

Repozytorium Uniwersytetu Śląskiego (RE-BUŚ) [wejście]

Ciniba Official - kanał na YouTube z instrukcjami korzystania ze źródeł

US logo

Bibliografia Dorobku Pracowników UŚ [wejście]

uek logo

Bibliografia Publikacji Pracowników Naukowo-Dydaktycznych UE [wejście]

ebook ebsco

EBSCO eBook Subscription Psychology Collection  - test do 18 kwietnia 2020

APA PsycTherapy - test do 18 kwietnia 2020

Wybrane kolekcje Bloomsbury Publishing - test do 31 maja 2020
Uwaga! Brak dostępu do baz przez system HAN.
Pracujemy nad rozwiązaniem problemu.
W razie pilnych potrzeb prosimy o wiadomość mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wejście do multiwyszukiwarki przez system HAN

Szkolenia w zakresie korzystania ze źródeł elektronicznych.