Cykl “Komunikacja personalna w triadzie pedagogicznej…” również w CINiB-ie

zdjęcie osób z notatkami i zeszytami03.09.2024 w ramach Miasto-Region-Akademia na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w godzinach 10.00-12.00 odbędzie się wykład połączony z warsztatami nt. “Komunikacja interpersonalna w triadzie pedagogicznej – odkrycie zasad i tajników”. Na spotkanie zapraszamy nauczycieli i uczniów. Najpierw nastąpi wykład wprowadzający dla obu grup na temat komunikacji i jej tajników, gdzie ukazane zostaną błędy, a także podane wskazówki, jak prawidłowo prowadzić konwersację. Następnie odbędzie się warsztat – uczestnicy w praktyce zastosują poznane tajniki, będą mogli sprawdzić się w metodzie dramy i innych metodach aktywizujących. Uczestnicy będą mogli podzielić się też swoim doświadczeniem i z pewnością otrzymają wskazówki i podpowiedzi, jak postąpić w sytuacji problemowej, by osiągnąć rezultat win-win.

Kolejna edycja nastąpi 09.09.2024 w siedzibie CiNiB-y w Katowicach, a także 12.09.2024 w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. K. Miarki w Pszczynie, w godzinach 10.00-12.00.