“Osiągam, więc jestem…”: spotkanie dla studentów i młodych z pokolenia Z (14 marca 2024 r.)

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dla studentów i młodych z pokolenia Z pod hasłem:
“Osiągam, więc jestem. Rozmowy o sukcesie, tożsamości, poczuciu własnej wartości i duchowości”.

Kim jestem? Czy o mojej tożsamości świadczą moje sukcesy, osiągnięcia, kolejne zdobyte zawodowe szczeble i medale? Co jest źródłem mojej tożsamości? Jak często czuje się nijaki i bezwartościowy, kiedy przegrywam moje osobiste zmagania? Zapraszamy na inspirujący wykład i rozmowę.

Naszym gościem będzie mówczyni Julia Garschagen.

Julia jest dyrektorem Pontes Institute for Science, Culture and Faith w Kolonii w Niemczech, jest mówczynią akademicką, pisarką apologetką, współzałożycielką organizacji charytatywnej Dios te ve.
Spotkanie jest adresowane do młodych ludzi zmagających się z kryzysem tożsamości, lękiem o przyszłość w kontekście sytuacji polityczno-ekonomicznej, jak i kryzysem natury psychicznej.

Widzimy się już 14 marca (czwartek) o godzinie 17:00 w CINiB-ie.

Spotkanie ma charakter otwarty i potrwa do około 19:30/19.45. Wstęp wolny. Zapraszamy!