Uwaga! Marta Obuch w CINiB-ie i o CINiB-ie! (13 lutego 2024 r.)

Miło nam zaprosić na spotkanie z Martą Obuch, autorką znanych i lubianych komedii kryminalnych, które odbędzie się 13 lutego 2024 r. w sali konferencyjnej CINiB-y (poziom 0) o godz. 16.30

Spotkanie poświęcone będzie najnowszej książce Marty Obuch zatytułowanej “Ja tu tylko zabijam”, której akcja toczy się w przestrzeni katowickiego kampusu uniwersyteckiego (m.in. w CINiB-ie oraz Księgarni Liber)!

Rozmowę z Autorką poprowadzi Mirella Siedlaczek-Mikoda. Udział wezmą: dr hab. Krzysztof Łęcki, prof. UŚ oraz Paweł Danel (Księgarnia Liber).

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!

Marta Obuch: autorka komedii kryminalnych, poetka, fotograf, dziennikarka. Debiutowała w 2007 r. powieścią Precz z brunetami!. Następnie wyszły Odrobina fałszerstwa (2008), Diabelska ewolucja (2009), Miłość, szkielet i spaghetti (2012), Łopatą do serca (2013; nominacja czytelniczek do nagrody Pazur na Festiwalu Literatury Kobiecej ,,Pióro i Pazur’’ w Siedlcach) oraz Szajba na peronie 5. (2014). W przygotowaniu książka pod roboczym tytułem: Francuski piesek. Autorka skończyła szkołę wojskową, polonistykę i fotografię. Ceni sobie humor Joanny Chmielewskiej, dlatego poszła w jej ślady. Twórczość Marty Obuch znalazła wielu czytelników ze względu na lekką fabułę i postacie, które wplątują się w najrozmaitsze afery kryminalne. Mieszka w Katowicach, gdzie pisze, a w wolnym czasie prowadzi własną firmę fotograficzną i uczy fotografii. Kocha gotować i oglądać dobre filmy. Więcej informacji na stronie autorskiej oraz na Facebooku.

Plakat wydarzenia w formacie PDF