Pierwsze kroki w CINiB-ie! Zapraszamy do Biblioteki!

Jak wypożyczyć książkę? Jak ją wyszukać? Z jakich źródeł elektronicznych skorzystać? A także: czy w bibliotece można pracować, odpocząć, albo zagrać w grę?

Odpowiedzi na te pytania uzyskasz podczas naszego szkolenia „Pierwsze kroki w bibliotece”. Pokażemy Ci, jak założyć swoje konto, samodzielnie wypożyczać zbiory i przeszukiwać źródła elektroniczne. Powiemy też, jak znaleźć potrzebną książkę na regale, albo co zrobić, jeśli jej tam jeszcze nie ma. Wyjaśnimy, jak wygląda rezerwowanie i przedłużanie książek i ebooków, oraz gdzie możesz zeskanować potrzebne materiały.

Szkolenia odbywają się od poniedziałku do piątku między 13:00 a 13:45 od 7 do 25 października tegopierwsze kroki w cinibie napis na białym tle ze śladami stóp i logo ciniby roku.

Możesz przyjść i poczekać przy punkcie zbiórki na poziomie 0, aż zbierze się grupa.

Zapraszamy!

Pierwsze kroki w BIBLIOTECE_plakat